Przez ciernie do gwiazd

Przez ciernie do gwiazd

Jedną z najważniejszych potrzeb człowieka jest potrzeba samorealizacji. Można powiedzieć, że samorealizacja ściśle powiązana jest z marzeniami. Czasem jednak, aby spełnić marzenia niezbędne jest doskonalenie pewnych umiejętności. Którą drogę do realizacji pragnień wybrać? Odpowiedź poniżej.

Dowiedz się ile kosztuje wydanie książki

A może by tak spełnić marzenie o wydaniu własnej książki? Najłatwiej powiedzieć, trudniej napisać, a najtrudniej wydać. Czy na pewno? Cały proces, od napisania aż do gotowej książki składa się z kilkunastu punktów, które należy kolejno zrealizować, zanim książka trafi na sklepowe półki. Jednak to, co najważniejsze, to oczywiście koszty. Ile kosztuje wydanie książki? Aby odpowiedzieć na to pytanie należy przyjrzeć się poszczególnym etapom tworzenia, takim jak skład, korekta, okładka, papier i szereg innych elementów. Dla debiutantów to droga przez mękę i wysokie koszty. Na szczęście można pokusić się o skorzystanie z self-pubishingu i wsparcia IMKER. Pozwoli to znacznie obniżyć koszty wydawnicze, a zyski trafiają wyłącznie do autora. Przede wszystkim, autor może liczyć na pełne wsparcie, pomoc w marketingu i logistyce. A spokojna głowa to więcej czasu na bestseller.

Coaching zawodowy. Prosta droga do szczęścia

Spokój to szczęście, a szczęście to nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Chociaż do osiągnięcia szczęścia i spokoju na szczeblu zawodowym prowadzi wiele dróg, to najskuteczniejszą z nich jest bez wątpienia coaching zawodowy. Ta forma stawia człowieka na pierwszym miejscu i próbuje znaleźć dla niego miejsce w świecie zawodowym, utrwalić, a przede wszystkim rozwinąć nowe kompetencje, otwierając nieznane wcześniej możliwości. Dzięki szkoleniom można dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, jak być asertywnym, w jaki sposób przygotować się do nowej pracy. To jednak tylko kilka zagadnień z obszernej, ciekawej i praktycznej wiedzy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Korepetycje Garwolin. Prosta droga do zdania egzaminu

Zanim uda się pokonać długą drogę do samorealizacji, trzeba zmierzyć się z tak prozaicznymi przeszkodami jak przedmioty ścisłe. Fizyka Garwolin proponuje skuteczne korepetycje, dzięki którym trudny do opanowania przedmiot stanie się bardziej przyjazny i da się łatwo przyswoić. W przejrzysty i przyjemny sposób korepetytorzy przygotują do najtrudniejszych egzaminów, takich jak choćby egzamin szóstoklasisty lub maturalny. Dzięki nam możesz spać spokojniej i zająć się tym, co najbardziej lubisz.