Napisz książkę, podziel się wiedzą i zarabiaj!

Napisz książkę, podziel się wiedzą i zarabiaj!

Napisanie własnej książki stanowi dla wielu osób spełnienie ambicji i marzeń. Jeżeli brzmi to dla Ciebie znajomo, czyli masz wiedzę ekspercką w jakimś temacie i chcesz się nią podzielić - jesteś w dobrym miejscu!

Jak rozkłada się proporcja wynagrodzeń: wydawnictwo - autor? Ile kosztuje wydanie książki?

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskuje określenie self-publishingu. Z czego to wynika i dlaczego autorzy coraz częściej decydują się przejąć obowiązki wydawnictwa? Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że występuje ogromna dysproporcja w ramach wynagrodzenia, jakie trafia do autora oraz do wydawnictwa. W przypadku kooperacji z wydawnictwem autor dzieła może liczyć na zysk w postaci ok. 5-10% ceny książki. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku samodzielnego zajęcia się wszystkimi aspektami wynikającymi z wydania konkretnego dzieła. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje wydanie książki - udzielenie precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie jest uzależnione od wielu czynników. Istotny jest nakład, sposoby dystrybucji, rodzaj użytych materiałów oraz szereg innych czynników. Każde z tych rozwiązań ma zarówno korzyści jak i wady, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto wnikliwie przyjrzeć się każdej z możliwych opcji.

Uczysz fizyki w Garwolinie? Jesteś pasjonatem tej dziedziny? Zarażaj wiedzą!

Nie od dziś wiadomo, że nauki ścisłe są postrzegane przez wielu uczniów jako wyjątkowo trudne i wymagające posiadania talentu, aby osiągnąć w nich biegłość. Może to wynikać z faktu, że aby zrozumieć wszystkie omawiane zagadnienia konieczne jest opanowanie podstaw i sukcesywnie poszerzanie wiedzy. Jeżeli pałasz prawdziwym entuzjazmem do przedmiotu, jakiego uczysz w szkole - warto podzielić się na tym na szerszą skalę i udowodnij, że można zrozumieć i polubić taką dziedzinę jak fizyka. Garwolin to dynamicznie rozwijające się miasto - jeżeli mieszkasz tu i uczysz, możesz opracować własne materiały w formie ebooka lub wersji drukowanej. Wszystko po to, aby pomóc Twoim uczniom w lepszym zrozumieniu materiału.

Jak uatrakcyjnić zajęcia z chemii w Garwolinie?

Kolejny przedmiot uchodzący za trudny wśród młodzieży to chemia. Jej znajomość jest jednak konieczna np. przy aplikowaniu na studia medyczne lub weterynaryjne. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoi podopieczni mieli szansę zrealizować swoje plany - udowodnij im, że przy stosowaniu odpowiednich strategii mogą opanować przedmiot jakim jest chemia. Garwolin stwarza możliwość zarówno do korepetycji stacjonarnych jak i tych zdalnych. Opracowanie własnych materiałów z pewnością ułatwi prowadzenie zajęć!